میوه انتخابات ریاست جمهوری خبر سیاسی

میوه: انتخابات ریاست جمهوری خبر سیاسی

گت بلاگز اخبار اجتماعی گزینه‌هایی جهت جانشینی علی ربیعی ، طنز

در این نوشته چند گزینه مطرح می‌شود تا حسن روحانی راحت‌تر بتواند جانشین علی ربیعی را گزینش کند. 

گزینه‌هایی جهت جانشینی علی ربیعی ، طنز

طنز/ گزینه هایی جهت جانشینی علی ربیعی

عبارات مهم : ضرغامی

در این نوشته چند گزینه مطرح می شود تا حسن روحانی راحت تر بتواند جانشین علی ربیعی را گزینش کند.

به گزارش ایران؛ «با استیضاح «علی ربیعی»، مدیر جمهوری باید هر چه سریع تر یک نفر را به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی کند.

در ادامه چند گزینه را مطرح می کنیم تا ایشان راحت تر گزینش نمایند:

گزینه‌هایی جهت جانشینی علی ربیعی ، طنز

الف) طبق یک قانون نانوشته هر جا بحث رأی گیری مطرح باشد نام مردها محسن رضایی میرقائد و محمدباقر قالیباف می درخشد. تا جایی که هنگام اعلام نتیجه های رأی گیری مسابقه «خنداننده شو» هم ما منتظر اسم این دو عزیز هستیم. البته تحرکات (غیر موزون) چند وقت اخیر آقای ضرغامی در اینستاگرام نشان می دهد ایشان خیلی به تشکیل مثلث آتشین انتخابات علاقه دارند. با این تفاسیر پیشنهاد می کنیم این وزارتخانه تبدیل به سه وزارتخانه مجزا شود و هر سه بزرگوار با شناسنامه، چهار قطعه تصویر پرسنلی و کارت ملی جهت کسب رأی اعتماد در مجلس حاضر شوند. این گونه شاید مهندس ضرغامی، حداقل یک مدت اعتیاد به گوشی را کنار بگذارند و به جامعه برگردند.

ب) وزارت کار فردی را می طلبد که به معنای واقعی «مرد عمل» باشد. بدون شک آقای دکتر حداد عادل این شاخصه را زیاد از بقیه دارد. ایشان با داشتن سی – چهل سمت ثابت کردند که حسابی مرد عمل اند و اگر دکتر روحانی دنبال یک گزینه مناسب می گردد نباید در گزینش ایشان درنگ کند.

در این نوشته چند گزینه مطرح می‌شود تا حسن روحانی راحت‌تر بتواند جانشین علی ربیعی را گزینش کند. 

ج) هیچ چیز مثل «تجربه» نمی تواند به یک شخص در مقام وزارت کمک کند. به علاوه، یک وزیر مناسب همواره باید قشر زحمت کش کارگر را مثل خانواده خودش بداند. با این اوصاف، مهندس نعمت زاده با قرن ها سابقه وزارت، یکی از قبراق ترین مدیرانی است که در سومین دوره بازنشستگی اش می تواند رفاه را به خانواده اش بازگرداند.

د) ولی گزینه مهم ما جهت تصدی این سمت، شهردار محترم قزوین هست. ایشان بارها نشان دادند که نیازهای نیروی کار هر بخش را به خوبی می شناسند. مثلاً آقای صفری به مناسبت روز خبرنگار، یک قطعه قبر با ویوی ابدی به اهل قلم اهدا کردند. واقعاً در این شرایط که خبرنگاران عالی ترین کتک خورهای دنیا هستند و حق التحریرهای ارزش هم از وقت دلار ۳۵۰۰ تومانی تا الان پرداخت نشده هست، چه نیازی واجب تر از منزل ابدی دارند؟

ه‍) اگر ریاست محترم جمهوری به هیچکدام از گزینه ها علاقه ای ندارند ما «کریم جانبخش سفیدکمر» را پیشنهاد می کنیم. ایشان سال های سال است که مسئول برق تمام سریال های تلویزیونی تاریخ کشور عزیزمان ایران است و یک دفعه نشنیدیم که سریالی به خاطر برق به مسئله بخورد. ما که کلاً یک لیست سی – چهل نفره در کشور داریم و هر لحظه از آن لیست جهت تمام سمت ها گزینش کردیم، یک بار بیاییم از این کریم ها برداریم، شاید فرجی شد.»

گزینه‌هایی جهت جانشینی علی ربیعی ، طنز

واژه های کلیدی: ضرغامی | علی ربیعی | وزارت کار | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz