میوه انتخابات ریاست جمهوری خبر سیاسی

میوه: انتخابات ریاست جمهوری خبر سیاسی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تکیه بر اسپانسر جهت تولید کارهای هنری فاخر کافی نیست / احترام برومند

مجری و بازیگر ایرانی گفت: بازیگران و صورت های معروف نمی توانند با تکیه بر اسپانسر، کار فاخر تولید کنند و با این روش، سطح سلیقه جامعه را پایین می آورند.

تکیه بر اسپانسر جهت تولید کارهای هنری فاخر کافی نیست / احترام برومند

احترام برومند: تکیه بر اسپانسر جهت تولید کارهای هنری فاخر کافی نیست

عبارات مهم : جوانان

مجری و بازیگر ایرانی گفت: بازیگران و صورت های معروف نمی توانند با تکیه بر اسپانسر، کار فاخر تولید کنند و با این روش، سطح سلیقه جامعه را پایین می آورند.

احترام برومند در گفت و گو با ایرنا، افزود: نسل جوان استعداد و توانایی مورد نیاز را جهت جایگزین قدیمی ترها دارد.

وی با اشاره به توانمندی های جوانان هنرمند، خاطرنشان کرد: اگر هر نسل تازه ای نمی توانست جایگزین نسل قبلی خود شود دنیا از پیشرفت باز می ماند.

این هنرمند پیشکسوت افزود: در هر دوره ای هنرپیشه های بهتر پا به عرصه هنر می گذارند یا در سطح پیشکسوتان به فعالیت مشغول می شوند.

همسر مرحوم داوود رشیدی با تاکید بر اینکه هنر باید به سمت تعالی حرکت کند، اظهار داشت: همین الان هم اگر درخواستی جهت فعالیت در زمینه کودک و نوجوان در تلویزیون باشد بسیاری از جوانان می توانند برنامه های مناسب و جالب جهت این قشر تهیه کنند.

وی با اشاره به برنامه قدیمی کودک و نوجوان در تلویزیون گفت: در دوره ای صدا و سیما جهت تهیه سریال ها مختلف، هزینه ها را پرداخت می کرد ولی امروز پول کافی و مورد نیاز در اختیار بازیگران و صورت های معروف نمی گذارد.

برومند افزود: اگر صدا و سیما سرمایه ای را در اختیار بازیگران و صورت های معروف قرار بدهد پیشکسوتان و جوانان در کنار هم می توانند آثار جالب و پر مخاطب تولید کنند.

وی با گلایه از صدا و سیما که در این زمینه دل مشغولی ندارد و پولی جهت آثار فاخر خرج نمی کند، تاکید کرد: البته نمی توانیم همه تقصیرها را به گردن صدا و سیما بیاندازیم لیکن شاید بودجه کمی در اختیار آنها قرار می گیرد که نمی توانند به قشر کودک و نوجوان اهمیت بیشتری بدهند.

این بازیگر ایرانی گفت: جای خالی سریال های قدیمی مانند کلاه قرمزی و شهر موش ها در تلویزیون حس می شود و به همین علت هر روز شاهد پخش تکراری آنها هستیم.

تکیه بر اسپانسر جهت تولید کارهای هنری فاخر کافی نیست / احترام برومند

واژه های کلیدی: جوانان | نوجوان | اسپانسر | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz