میوه انتخابات ریاست جمهوری خبر سیاسی

میوه: انتخابات ریاست جمهوری خبر سیاسی

آرزوی موفقیت علی پروین جهت پرسپولیسی‌ها

به گزارش خبرآنلاین؛ دیروز در جریان دیدار دوستانه پرسپولیس برابر شهرداری ماهشهر، علی پروین به استادیوم شهید کاظمی رفته بود و بازی را از نزدیک تماشا کرد. پر..

ادامه مطلب

بعضی از رسانه ها راجع به امنیت کشور عزیزمان ایران دروغ می گویند ، ع

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.02.06 / شفر:بعضی از رسانه ها راجع به امنیت  ایران  دروغ  می  گویند عکس صفحه نخست روزنامه های..

ادامه مطلب

100 میلیون دادیم داور را خریدیم/ مدیرعامل پرسپولیس بازیکن پولدار معرفی می‌کرد! ، افشاگری مدافع سابق پرسپولیس

کاپیتان سابق پرسپولیس نسبت به اتفاقات وقت دوران بازی خود افشاگری‌هایی به زبان آورد که جنجال‌ساز شد افشاگری مدافع سابق پرسپولیس: 100 میلیون دا..

ادامه مطلب

رسانه آلمانی نشانه مهم اینفانتینو از سفر به کشور عزیزمان ایران را فاش کرد

اسپورت نیوز آلمان مدعی شده است است که سفر مدیر فیفا به کشور عزیزمان ایران جهت میانجیگری و حل تنش‌های فوتبالی میان کشور عزیزمان ایران و عربستان سعودی بوده است...

ادامه مطلب

رد پای جادوگر در قهرمانی پرسپولیس

سایپا با قبول شکست برابر سپیدرود رشت در بازی خارج از منزل حداقل روی کاغذ قهرمانی لیگ هفدهم را از دست می‌دهد. رد پای جادوگر در قهرمانی پرسپول..

ادامه مطلب

کی‌روش قید برنامه ۹۰ را می‌زند؟

این بخشی از بیانیه فدراسیون فوتبال است که باید آن را دوباره مرور کنیم‌‌؛ «این فدراسیون با احترام کامل به افکار عمومی ملت شریف کشور عزیزمان ایران و اهالی خانواد..

ادامه مطلب

دیدار تدارکاتی تیم ملی کشور عزیزمان ایران با تونس تایید شد

فدراسیون فوتبال تونس، دیدار تدارکاتی تیم ملی این کشور با تیم ملی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را تایید کرد. دیدار تدارکاتی تیم ملی کشور ع..

ادامه مطلب

عجیب‌ترین مراسم معارفه در نوکمپ برگزار شد

به گزارش ایسنا و به نقل از یورو اسپورت، عثمان دمبله هفته گذشته دورتموند را ترک و به بارسلونا پیوست. مهاجم فرانسوی دیروز (یک شنبه) به اسپانیا سفر کرد ..

ادامه مطلب

پیروزی بیلبائو در زمین پاناتینایکوس ، میلان به بردی پرگل دست یافت

به گزارش مهر، دور رفت مرحله پلی آف رقابتهای لیگ اروپا پنجشنبه شب ادامه یافت که طی آن تیم میلان در یکی از بازی های انجام گرفته برابر شکندیا به برتری ۶ ب..

ادامه مطلب